
9 183 ₴
8 723,85 ₴
Лінійка продуктів: PROFI
Тип кріплення B00
Тип корпусу Євро
Клеми стандартні
Decaro PROFI - Посилена серія для високих навантажень
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 192 А. г |
| Пусковий струм | 1350 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Виробник | Decaro |
| Довжина | 223 мм |
| Ширина | 513 мм |
| Висота | 217 мм |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 6СТ-192 А3 (3) PRO |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 6СТ-192 А3 (3) PRO |