
6 809 ₴
6 468,55 ₴
Лінійка продуктів: START
Тип кріплення B00
Тип корпусу Євро
Клеми стандартні
Decaro START - Серія для авто зі стандартним споживанням енергії.
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 140 А. г |
| Пусковий струм | 900 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 1 (+ зліва) |
| Виробник | Decaro |
| Довжина | 189 мм |
| Ширина | 513 мм |
| Висота | 217 мм |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 6СТ-140 АЗ (3) S |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 6СТ-140 АЗ (3) S |