
5 492 ₴
5 217,40 ₴
Лінійка продуктів: PROFI
Тип кріплення B13
Тип корпусу Євро
Клеми стандартні
Decaro PROFI - Посилена серія для високих навантажень.
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Пусковий струм | 850 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Decaro |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 353 мм |
| Висота | 190 мм |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 6СТ-100 АЗ (0) PRO |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 6СТ-100 АЗ (0) PRO |