
13 023 ₴
12 371,85 ₴
Лінійка продуктів: MASTER
Тип кріплення B00
Тип корпусу Євро
Клеми стандартні
Decaro MASTER - Вищі пускові струми, підходять для дизельних двигунів.
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Вантажні автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 225 А. г |
| Пусковий струм | 1500 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 3 (+ зверху) |
| Виробник | Decaro |
| Довжина | 274 мм |
| Ширина | 518 мм |
| Висота | 240 мм |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 6СТ-225 А3 (3) M |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 6СТ-225 А3 (3) M |