
4 974 ₴
4 725,30 ₴
Лінійка продуктів: MASTER
Тип кріплення B13
Тип корпусу Євро
Клеми стандартні
Decaro MASTER - Вищі пускові струми, підходять для дизельних двигунів.
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Ємність акумулятору | 100 А. г |
| Пусковий струм | 800 А |
| Обслуговування | Необслуговувані |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Decaro |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 353 мм |
| Висота | 190 мм |
| Країна виробник | Словенія |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 6СТ-100 А3 (0) M |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 6СТ-100 А3 (0) M |