
2 632 ₴
2 500,40 ₴
Лінійка продуктів: START
Тип кріплення B13
Тип корпусу Євро
Клеми стандартні
Decaro START - Серія для авто зі стандартним споживанням енергії.
Тип корпусу Євро
Полярність R+
| Основні | |
|---|---|
| Застосування за типом | Легкові автомобілі |
| Тип акумулятора | Свинцево-кислотні (SLA) |
| Ємність акумулятору | 60 А. г |
| Пусковий струм | 480 А |
| Полярність | 0" (+ праворуч) |
| Виробник | Decaro |
| Довжина | 242 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Висота | 190 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Код запчастини | 6СТ-60 АЗ (0) S |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 6СТ-60 АЗ (0) S |