
116 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Watt |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Lanos |
| Кросс-номери | Ford Motor Company F2TZ11135A |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | F2TZ11135A |
| Вага (кг) | 0,014 |
| Каталожний номер | F2TZ11135A |
| Код | 87418 |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Китай |