
429,54 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Тип | Ролик |
| Матеріал | Метал |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2105, 2108 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 256705ЕP6 |
| Вага (кг) | 0,247 |
| Висота | 28 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 25 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 |
| Висота B (мм) | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 |
| Каталожний номер | 256705/2105-1006124/537905/PLC1426/21050-1006124 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 118897 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 62 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |
| Хіт продажів | Да |