
138,60 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180111 |
| Вага (кг) | 0,395 |
| Висота | 18 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 55 мм |
| Внутрішній діаметр | 55 |
| Висота B (мм) | 18 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 |
| Каталожний номер | 180111/6011 2RS/ |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120074 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 90 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |