
89,20 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 80208 |
| Вага (кг) | 0,345 |
| Висота | 18 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 |
| Висота B (мм) | 18 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 |
| Каталожний номер | 80208/6208/6208ZZ |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120431 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 80 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |