
21 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 80103 |
| Вага (кг) | 0,038 |
| Висота | 10 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 17 мм |
| Внутрішній діаметр | 17 |
| Висота B (мм) | 10 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 |
| Каталожний номер | 80103/6003/6003ZZ |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120420 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 35 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |