
441 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 7609P6 |
| Вага (кг) | 1,4 |
| Висота | 36 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 45 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 |
| Висота B (мм) | 36 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 |
| Каталожний номер | 7609/32309 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120334 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 100 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |