
14,40 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 80019 |
| Вага (кг) | 0,016 |
| Висота | 7 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 9 мм |
| Внутрішній діаметр | 9 |
| Висота B (мм) | 7 мм |
| Зовнішній діаметр | 24 |
| Каталожний номер | 80019/609ZZ/609 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120410 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 24 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |