
413,10 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 7612 |
| Вага (кг) | 3 |
| Висота | 46 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 60 мм |
| Внутрішній діаметр | 60 |
| Висота B (мм) | 46 мм |
| Зовнішній діаметр | 130 |
| Каталожний номер | 7612/32312 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120403 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 130мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |