
12 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 80024 |
| Вага (кг) | 0,003 |
| Висота | 5 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 4 мм |
| Внутрішній діаметр | 4 |
| Висота B (мм) | 5 мм |
| Зовнішній діаметр | 13 |
| Каталожний номер | 80024/624ZZ/624 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120411 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 13 мм |
| Партія продажів | 10 |
| Країна-виробник | Польща |