
594 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 7517 |
| Вага (кг) | 2,637 |
| Висота | 36 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 85 мм |
| Внутрішній діаметр | 85 |
| Висота B (мм) | 36 мм |
| Зовнішній діаметр | 150 |
| Каталожний номер | 7517/32217 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120392 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 150 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |