
79,20 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 8207 |
| Вага (кг) | 0,223 |
| Висота | 18 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 35 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 |
| Висота B (мм) | 18 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 |
| Каталожний номер | 8207/51207 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119950 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 62 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |