
294 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 7211P6 |
| Вага (кг) | 0,7 |
| Висота | 21 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 55 мм |
| Внутрішній діаметр | 55 |
| Висота B (мм) | 21 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 |
| Каталожний номер | 7211/30211 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120311 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 100 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |