
45 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 8205 |
| Вага (кг) | 0,109 |
| Висота | 15 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 25 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 |
| Висота B (мм) | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 |
| Каталожний номер | 8205/51205 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119948 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 47 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |