
14,40 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 1180900 |
| Вага (кг) | 0,009 |
| Висота | 6 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 10 |
| Висота B (мм) | 6 мм |
| Зовнішній діаметр | 22 |
| Каталожний номер | 1180900/61900 2RS/6900 2RS/1000900 2RS |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120020 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 22 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |