
176,40 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 7507P6 |
| Вага (кг) | 0,45 |
| Висота | 23 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 35 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 |
| Висота B (мм) | 23 мм |
| Зовнішній діаметр | 72 |
| Каталожний номер | 7507/32207 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120323 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 72 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |