
14,20 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180100 |
| Вага (кг) | 0,023 |
| Висота | 8 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 10 |
| Висота B (мм) | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 26 |
| Каталожний номер | 180100/6000 2RS/01989630/93740753 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120062 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 26 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |