
119,40 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 102206 |
| Вага (кг) | 0,225 |
| Висота | 16 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 30 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 |
| Висота B (мм) | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 |
| Каталожний номер | 102206/NCL206/UM1206TM/UM-1206-B/UM 1206 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119872 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 62 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |