
156 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Сумісність з моделлю | X90 |
| Сумісність з маркою | ГАЗ, ЗІЛ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 688811 |
| Вага (кг) | 0,4 |
| Висота | 21 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 55 мм |
| Внутрішній діаметр | 55 |
| Висота B (мм) | 21 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 |
| Каталожний номер | 688811 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120344 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 90/89мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |