
58,80 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 480204 |
| Вага (кг) | 0,148 |
| Висота | 31 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 20 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 |
| Висота B (мм) | 31 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 |
| Каталожний номер | 480204/UC 204/YAR 204-2F/LA 204/GYE 20 KRRB/LE 204-2F/UC204 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120454 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 47 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |