
445,80 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 97506 |
| Вага (кг) | 0,661 |
| Висота | 49,63 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 30 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 |
| Висота B (мм) | 49,625 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 |
| Каталожний номер | 97506/2901118 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119961 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 62 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |