
81,60 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 8111 |
| Вага (кг) | 0,234 |
| Висота | 16 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 55 мм |
| Внутрішній діаметр | 55 |
| Висота B (мм) | 16 мм |
| Зовнішній діаметр | 78 |
| Каталожний номер | 8111/51111 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119944 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 78 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |