
370,20 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 27709 |
| Вага (кг) | 1,1 |
| Висота | 31,75 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 45 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 |
| Висота B (мм) | 31,75 мм |
| Зовнішній діаметр | 100 |
| Каталожний номер | 27709/ВТ1-0642/51-2402025 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120200 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 100 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |