
152,40 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 33042RS |
| Вага (кг) | 0,23 |
| Висота | 22,2 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 20 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 |
| Висота B (мм) | 22,2 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 |
| Каталожний номер | 5304 2RS/3304 2RS/3056304 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119920 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 52 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |