
17,40 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180102 |
| Вага (кг) | 0,031 |
| Висота | 9 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 15 мм |
| Внутрішній діаметр | 15 |
| Висота B (мм) | 9 мм |
| Зовнішній діаметр | 32 |
| Каталожний номер | 180102/6002 2RS/ |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120064 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 32 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |