
504 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 411 |
| Вага (кг) | 2,3 |
| Висота | 33 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 55 мм |
| Внутрішній діаметр | 55 |
| Висота B (мм) | 33 мм |
| Зовнішній діаметр | 140 |
| Каталожний номер | 411/6411/50411 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120224 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 140мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |