
553,80 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 8314 |
| Вага (кг) | 2,09 |
| Висота | 40 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 70 мм |
| Внутрішній діаметр | 70 |
| Висота B (мм) | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 125 |
| Каталожний номер | 8314/51314 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120441 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 125 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |