
468 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 7516 |
| Вага (кг) | 2,11 |
| Висота | 33 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 80 мм |
| Внутрішній діаметр | 80 |
| Висота B (мм) | 33 мм |
| Зовнішній діаметр | 140 |
| Каталожний номер | 7516/32216 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120391 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 140мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |