
36 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 80204 |
| Вага (кг) | 0,1 |
| Висота | 14 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 20 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 |
| Висота B (мм) | 14 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 |
| Каталожний номер | 80204/6204/6204ZZ |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120427 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 47 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |