
151,20 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180209P6 |
| Вага (кг) | 0,406 |
| Висота | 19 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 45 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 |
| Висота B (мм) | 19 мм |
| Зовнішній діаметр | 85 |
| Каталожний номер | 180209/6209/209 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119307 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 85 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |