
427,28 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 7314 |
| Вага (кг) | 3,1 |
| Висота | 35 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 70 мм |
| Внутрішній діаметр | 70 |
| Висота B (мм) | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 150 |
| Каталожний номер | 7314/30314 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120378 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 150 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |