
208,20 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | AA205DD |
| Вага (кг) | 0,213 |
| Висота | 19,4 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 16 мм |
| Внутрішній діаметр | 16 |
| Висота B (мм) | 19,4мм |
| Зовнішній діаметр | 53,09 |
| Каталожний номер | AA 205 DD/SL53162T/205VVH/188-001V/205PP13/205DDS |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119356 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 53,09 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |