
153,60 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | UCF205 |
| Вага (кг) | 0,726 |
| Висота | 35,7 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 25 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 |
| Висота B (мм) | 35,7 мм |
| Зовнішній діаметр | 95 |
| Каталожний номер | UCF205/FY 25 TF/LEF 205 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120477 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 95 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |