
510 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 7215P6 |
| Вага (кг) | 1,4 |
| Висота | 25 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 75 мм |
| Внутрішній діаметр | 75 |
| Висота B (мм) | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 130 |
| Каталожний номер | 7215/30215 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120317 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 130мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |