
380 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 60120 |
| Вага (кг) | 1,28 |
| Висота | 24 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 100 мм |
| Внутрішній діаметр | 100 |
| Висота B (мм) | 24 мм |
| Зовнішній діаметр | 150 |
| Каталожний номер | 6020/120/60120/6020Z |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119929 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 150 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |