
111,28 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2101 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 7804 |
| Вага (кг) | 0,129 |
| Висота | 15,49 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 19,058мм |
| Внутрішній діаметр | 19,058 |
| Висота B (мм) | 15,494 мм |
| Зовнішній діаметр | 45,25 |
| Каталожний номер | 7804/11949/11910/2101-3103025 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 118892 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 45,25 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |