
34,80 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180501 |
| Вага (кг) | 0,041 |
| Висота | 14 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 12 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 |
| Висота B (мм) | 14 мм |
| Зовнішній діаметр | 32 |
| Каталожний номер | 180501/62201 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120172 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 32 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |