
498 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 3608Н |
| Вага (кг) | 1,03 |
| Висота | 33 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 40 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 |
| Висота B (мм) | 33 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 |
| Каталожний номер | 3608/53608/22308 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119903 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 90 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |