
72 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 94545 |
| Вага (кг) | 0,06 |
| Висота | 20 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 45 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 |
| Висота B (мм) | 20 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 |
| Каталожний номер | НК4520/HK4520/NK45/20/945/45 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119357 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 55 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |