
46,20 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 8109 |
| Вага (кг) | 0,148 |
| Висота | 14 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 45 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 |
| Висота B (мм) | 14 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 |
| Каталожний номер | 8109/51109 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119942 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 65 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |