
289,80 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Додаткові характеристики | |
| Захисний ущільнювач | Гума |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 180212P6 |
| Вага (кг) | 0,787 |
| Висота | 22 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 60 мм |
| Внутрішній діаметр | 60 |
| Висота B (мм) | 22 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 |
| Каталожний номер | 180212/6212/212/213991/2392570/JD8548/9902892917 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 119309 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 110 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |