
29,20 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 0608510TC |
| Вага (кг) | 0,043 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 60 мм |
| Висота B (мм) | 10 мм |
| Каталожний номер | 60-85-10/60*85*10/2.2-60*85*10/60x85x10/60х85х10 |
| Категорія номенклатри для сайту | Сальники |
| Код | 120700 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 85 мм |
| Партія продажів | 10 |
| Країна-виробник | Польща |
| Ширина (W) | 10 |