
304,20 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 216 |
| Вага (кг) | 1,36 |
| Висота | 26 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 80 мм |
| Внутрішній діаметр | 80 |
| Висота B (мм) | 26 мм |
| Зовнішній діаметр | 140 |
| Каталожний номер | 6216/216 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120192 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 140мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |