
218,40 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 310 |
| Вага (кг) | 1,08 |
| Висота | 27 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 50 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 |
| Висота B (мм) | 27 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 |
| Каталожний номер | 310/6310/50310 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120212 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 110 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |