
206,40 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ASR |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул без символів | 480210 |
| Вага (кг) | 0,722 |
| Висота | 51,6 |
| Внутрішній діаметр d (мм) | 50 мм |
| Внутрішній діаметр | 50 |
| Висота B (мм) | 51,6 мм |
| Зовнішній діаметр | 90 |
| Каталожний номер | 480210/UC 210/YAR 210-2F/LA 210/GYE 50 KRRB/LE 210-2F/UC210 |
| Категорія номенклатри для сайту | Подшипники |
| Код | 120460 |
| Зовнішній діаметр D (мм) | 90 мм |
| Партія продажів | 1 |
| Країна-виробник | Польща |